Nieuwbrief maart 2020
In deze nieuwsbrief:
- Ellen vertrekt uit de praktijk
- Onze locatie in de Blaricummermeent verhuist
- Patiënt ID-nummers
- Informatie-avond over de bevalling
1.
Met gepaste tegenzin laten we je weten dat Ellen vanaf 1 april niet langer bij ons werkt. We vinden dit erg jammer, maar hebben begrip voor het feit dat zij een andere uitdaging aan wil gaan. We hebben leuke jaren samen gehad en wensen haar veel succes!
Uiteraard zijn we naarstig op zoek naar een nieuwe collega. We houden je op de hoogte.
2.
Onze spreekuur locatie in de Blaricummermeent verhuist per 2 april 2022 naar:
Deltazijde 10-V, Blaricum. We verhuizen met de Gooise Huisartsen mee naar het gezondheidscentrum. Heb je binnenkort een afspraak in de Blaricummermeent, dan is het dus op dit adres!
3.
In dit digitale tijdperk heeft iedereen meerdere persoonsgebonden nummers. Zo ook bij ons. Dit heet het patiënt -ID (PID-nummer). Tijdens de intake laten we jouw PID-nummer weten. Zorg dat je dit nummer gebruikt bij elk contact: telefonisch, vooral bij mail en tijdens het spreekuur. Zo kunnen we je vlot vinden in het systeem en het zorgt voor dat we nooit in een ander (verkeerd) dossier kunnen werken. Laat je je partner dit nummer ook weten?
4.
Op woensdag 20 april 2022 van 19-21.00u (inloop 18.45u) is er weer een informatieavond over de bevalling.
Onderwerpen die aan bod komen zijn:
- Thuis of in het ziekenhuis?
- Tips voor ontspanning, tips voor je partner
- Praktische zaken rondom de bevalling
- Welke hormonen spelen een rol en kan ik er zelf iets mee?
- De fases van de bevalling--> hoe weet ik wanneer het is begonnen en wanneer ik moet bellen?
- Wat kan ik verwachten?
- Welke soorten weeën zijn er?
- Hoe herken ik die?
- Pijnbestrijding: welke keuzes heb ik en wat betekent dit voor mij?
- Welke rol heeft mijn partner (of degene die mij gaat ondersteunen tijdens de bevalling)?
- Kan ik een trauma voorkomen
- Stel dat ik word overgedragen aan het ziekenhuis: wat dan?
- Gelegenheid tot het stellen van vragen.
De avond heeft een unieke, waardevolle inhoud: deze avond wordt verzorgd vanuit een medisch perspectief én gaat erom jou de touwtjes in handen te geven. Het bespreken van de fases van de bevalling zullen ervoor zorgen dat het straks, tijdens de bevalling, jullie houvast is (want je weet hoeveel ontsluiting je hebt!).
Interesse? Meld je dan aan! (neem deel met je partner of met degene die jou ondersteunt tijdens de bevalling). Kosten voor deze avond zijn €20 (per stel). Zou je dit contant mee willen nemen? Indien je meedoet aan Centering Pregnancy: de 6e bijeenkomst kent veel overlap met deze avond. Je hoeft je dus niet aan te melden.
Aanmelden kan via info@baby2b.nl. Bij voldoende aanmeldingen gaat de bijeenkomst door (bij geen bericht gaat het door.
Vriendelijke groet namens het team
Verloskundecentrum Judith Govers BV / Geboorteteam het Gooi